Türkiye'nin Sharepoint Uzmanları

Neler Yapıyoruz

1- SharePoint Kurulumları Danışmanlığı

Microsoft SharePoint; Türkiye’de %60 üzerinde pazar payına sahip ve zaman geçtikçe artmakta olan, kurumsal ihtiyaçlarınızın tümünü kapsayacak portal ürünüdür.

SharePoint sunucu kurulumları, yedekleme ve geri yükleme, arama sunucusu kurulumu, performans ve güvenlik ayarlarının yapılandırılması gibi hizmetleri sunmaktayız.

2- SharePoint İş Akışları ve Formlar

Firmaların özellikle farklı departmanlar arasındaki süreçleri ilgilendiren form yönetimi, SharePoint Portal üzerinde kolayca yapılabilmektedir.

SharePoint sayesinde, firma çalışanları iş formlarını (avans, satın alma, masraf, izin, talep, çağrı kaydı vb.) sharepoint üzerinden doldurup, ilgili onaylayıcılara rahatlıkla yönlendirebilmekte ve tüm süreç takip edilebilmektedir. Tüm süreç dijital olarak kaydedildiği için basılı malzemeye ihtiyaç bulunmamaktadır.

Özel form oluşturma (Custom List), Infopath formları oluşturma, SharePoint Designer ile standart (Sequential, State Machine) iş akışları (Workflow) oluşturma, Visual Studio ile özel iş akışları oluşturma hizmetlerini sunmaktadır.
Bunların yanında çok hızlı iş akışları geliştirmenizi sağlayan Nintex Workflow danışmanlığı ve eğitimleri vermekteyiz.

3- SharePoint Doküman Yönetim Sistemi Danışmanlığı

Döküman yönetim sistemi olmazsa olmaz kurumsal bir ihtiyaçtır. Sharepoint’in diğer birçok sistemde bulunmayan özellikleri ile dökümanlarınızı tek bir noktadan yönetirken, yetkilendirme ve arşivlemelerin otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bunların yanında dökümanlarınız içinden arama yapabilme vb. özellikleri ile Sharepoint tüm ihtiyaçlarınızı anlıyor ve karşılıyor.

4- Proje Danışmanlığı

5- Anahtar Teslimi Proje Geliştirme

6- Sharepoint Online Danışmanlığı

Office 365 kullanımları her geçen gün artıyor ve bununla paralel olarak Sharepoint Online projelerinin de son dönemde çok populer olduğu görülmekte.

Office 365’in tüm yeteneklerinden faydalanmak isteyen kurumlar, Paketlerine Sharepoint’i de dahil ederek kurumsal portal anlamında tüm ihtiyaçlarını da çok uygun maliyetlerle karşılayabiliyorlar.

Türkiye ve Orta doğu piyasasında yaptığımız Sharepoint Online projelerinin verdiği tecrübe ile bu alanda Türkiye’nin en iyi uzmanlarıyla danışmanlık vermekteyiz.

7- Eğitim ve Workshop

Microsoft sertifikasyon programlarına göre hazırlanmış eğitim içeriklerimiz ile aşağıdaki eğitimleri vermekteyiz. Ayrıca kurumsal ihtiyaçlarınıza göre workshop tadında custom içerikler hazırlıyoruz.

    Sharepoint PowerUser
    Core Solutions of Microsoft SharePoint Server
    Advanced Solutions of Microsoft SharePoint Server
    Developing Microsoft SharePoint Server 2013 Core Solutions
    Developing Microsoft SharePoint Server 2013 Advanced Solutions

8- Tasarım ve Özelleştirme

9- Diğer İhtiyaçlarınız

Yukarıda göremediğiniz konular hakkında bilgi ve destek almak için aşağıdaki formu doldurabiliriz.